مقایسه سامسونگ 20 اینچ مدل S20C325B PLUS با ویوسونیک 21.5 اینچ مدل VX2276-smhd
مقایسه ویژگی‌ها
ویژگی‌های ظاهری
ویژگی‌های ظاهری
اندازه بدون پایه 36.5 * 47.8 * 17.7 میلی‌متر -
قابلیت تنظیم ارتفاع پایه ندارد ندارد
قابلیت تنظیم چرخش عمودی (Tilt) دارد ندارد
قابلیت تنظیم چرخش افقی (Swivel) دارد ندارد
قابلیت چرخش ۳۶۰ درجه (Pivot) ندارد -
اندازه با پایه - 209 * 392.8 * 497.9 میلی‌متر
وزن کلی با پایه - 2.4 کیلوگرم
صفحه‌نمایش
صفحه‌نمایش
رزولوشن (Resolution) تصویر پنل 900 × 1600 1080 × 1920
اندازه و رزولوشن تصویر پنل HD+ / 900p FHD / 1080p
حداقل زمان پاسخ‌گویی (Response Time) 5 میلی‌ثانیه 7 میلی‌ثانیه
قابلیت پخش سه‌بعدی ندارد ندارد
فناوری پنل - IPS
عمق بیت پنل (bit-depth) - 8 (6 + FRC) بیت
حداکثر نرخ نوسازی (Refresh Rate) - 75 هرتز
حداقل نرخ نوسازی (Refresh Rate) - 47 هرتز
نوع پوشش صفحه‌نمایش - ضد بازتاب نور - مات
ویژگی‌های صوتی
ویژگی‌های صوتی
نوع بلندگو ندارد دارد
پورت‌های ارتباطی
پورت‌های ارتباطی
تعداد پورت‌های D-Sub 1 درگاه D-Sub 1 درگاه D-Sub
پشتیبانی از خروجی صدای دیجیتال ندارد ندارد
پشتیبانی از ورودی 3.5 میلی‌متری ندارد دارد
پورت‌ها و امکانات
پورت‌ها و امکانات
پورت خروجی هدفون ندارد دارد
سایر موارد یا جزئیات
سایر موارد یا جزئیات
مصرف برق در حالت استندبای 0.3 W 0.5 W
ماکزیمم توان مصرفی 20 W 30 W