مقایسه سامسونگ 20 اینچ مدل S20C325B PLUS با ویوسونیک 21.5 اینچ مدل VX2257-mhd
مقایسه ویژگی‌ها
ویژگی‌های ظاهری
ویژگی‌های ظاهری
اندازه بدون پایه 36.5 * 47.8 * 17.7 میلی‌متر 45.5 * 327.1 * 511.4 میلی‌متر
قابلیت تنظیم ارتفاع پایه ندارد ندارد
قابلیت تنظیم چرخش عمودی (Tilt) دارد دارد
قابلیت تنظیم چرخش افقی (Swivel) دارد ندارد
قابلیت چرخش ۳۶۰ درجه (Pivot) ندارد ندارد
وزن خالص بدون پایه - 3.2 کیلوگرم
اندازه با پایه - 229.7 * 394.4 * 511.4 میلی‌متر
وزن کلی با پایه - 3.63 کیلوگرم
صفحه‌نمایش
صفحه‌نمایش
رزولوشن (Resolution) تصویر پنل 900 × 1600 1080 × 1920
اندازه و رزولوشن تصویر پنل HD+ / 900p FHD / 1080p
حداقل زمان پاسخ‌گویی (Response Time) 5 میلی‌ثانیه 1 میلی‌ثانیه
قابلیت پخش سه‌بعدی ندارد ندارد
فناوری پنل - TN
عمق بیت پنل (bit-depth) - 8 (6 + FRC) بیت
حداکثر نرخ نوسازی (Refresh Rate) - 75 هرتز
حداقل نرخ نوسازی (Refresh Rate) - 47 هرتز
نوع پوشش صفحه‌نمایش - ضد بازتاب نور - مات
ویژگی‌های صوتی
ویژگی‌های صوتی
نوع بلندگو ندارد دارد
پورت‌های ارتباطی
پورت‌های ارتباطی
تعداد پورت‌های D-Sub 1 درگاه D-Sub 1 درگاه D-Sub
پشتیبانی از خروجی صدای دیجیتال ندارد ندارد
پشتیبانی از ورودی 3.5 میلی‌متری ندارد دارد
پورت‌ها و امکانات
پورت‌ها و امکانات
پورت خروجی هدفون ندارد دارد
سایر موارد یا جزئیات
سایر موارد یا جزئیات
مصرف برق در حالت استندبای 0.3 W 0.5 W
ماکزیمم توان مصرفی 20 W 21 W