مقایسه ال جی 27 اینچ مدل 27MP68VQ با ویوسونیک 23.8 اینچ مدل VP2468
مقایسه ویژگی‌ها
ویژگی‌های ظاهری
ویژگی‌های ظاهری
اندازه بدون پایه 52 * 369 * 614 میلی‌متر 48 * 311 * 539 میلی‌متر
وزن خالص بدون پایه 4.3 کیلوگرم 3.19 کیلوگرم
قابلیت تنظیم ارتفاع پایه ندارد ندارد
قابلیت تنظیم چرخش عمودی (Tilt) دارد دارد
قابلیت تنظیم چرخش افقی (Swivel) ندارد دارد
قابلیت چرخش ۳۶۰ درجه (Pivot) ندارد ندارد
صفحه‌نمایش
صفحه‌نمایش
فناوری پنل AH-IPS AH-IPS
تولیدکننده پنل LG Display LG Display
عمق بیت پنل (bit-depth) 8 (6 + FRC) بیت 8 (6 + FRC) بیت
رزولوشن (Resolution) تصویر پنل 1080 × 1920 1080 × 1920
اندازه و رزولوشن تصویر پنل FHD / 1080p FHD / 1080p
درصد پوشش فضای رنگ sRGB 99 درصد 100 درصد
حداکثر نرخ نوسازی (Refresh Rate) 75 هرتز 75 هرتز
حداقل نرخ نوسازی (Refresh Rate) 56 هرتز 24 هرتز
حداقل زمان پاسخ‌گویی (Response Time) 5 میلی‌ثانیه 5 میلی‌ثانیه
نوع پوشش صفحه‌نمایش ضد بازتاب نور - مات ضد بازتاب نور - مات
قابلیت پخش سه‌بعدی ندارد ندارد
توانمندی‌ها
توانمندی‌ها
ویژگی‌های صوتی
ویژگی‌های صوتی
نوع بلندگو ندارد دارد
پورت‌های ارتباطی
پورت‌های ارتباطی
پشتیبانی از خروجی صدای دیجیتال ندارد ندارد
پشتیبانی از ورودی 3.5 میلی‌متری ندارد ندارد
پورت‌ها و امکانات
پورت‌ها و امکانات
پورت خروجی هدفون ندارد دارد
سایر موارد یا جزئیات
سایر موارد یا جزئیات
مصرف برق در حالت استندبای 0.3 W 0.3 W
ماکزیمم توان مصرفی 27 W 46 W