مقایسه گرین GP700A-GED با توان 700 وات با اینتل Core i3-4130T
مقایسه ویژگی‌ها
مشخصات کلی
مشخصات کلی
طراحی و ابعاد دستگاه ATX12V -
ویژگی‌های اصلی
ویژگی‌های اصلی
میزان توان خروجی 700 W -
ساختار ماژولار غیر ماژولار -
قابلیت اصلاح ضریب توان (PFC) بله، Active PFC -
مقدار PFC (اصلاح ضریب توان) بیشتر از 0.9 -
سطح گواهی 80Plus Bronze -
راندمان پاور 85 تا 89 *صد * 230V AC و بار عادی ** میانگین 87 *صد * 230V AC و بار عادی -
اتصالات
اتصالات
مقدار ولتاژ ورودی 200 تا 240 ولت -
مقدار جریان ورودی حداکثر 5 آمپر -
کانکتور مادربرد 1 عدد 24 پین (4+20) -
تعداد کانکتور SATA 6 عدد -
تعداد کانکتور Molex 2 عدد 4 پین -
تعداد کانکتورهای FDD 1 عدد -
توان خروجی شاخه 12+ ولت 700 W -
توان خروجی شاخه 5+ و 3.3+ ولت 110 W -
جریان خروجی 5+ ولت 18 آمپر -
جریان خروجی 5VSB+ 2.5 آمپر -
ویژگی‌های فنی
ویژگی‌های فنی
تکنولوژی خنک‌کنندگی Rifle Bearing -
متوسط عمر مفید نامی (MTBF) 100 هزار ساعت -
استاندارد مصرف بهینه انرژی در استندبای کمتر از 0.5 وات، مطابق با ErP -
محدوده دمای عملیاتی 0 تا 40 درجه سانتی‌گراد -
سایر ویژگی‌های فنی استفاده از خازن‌های SamXon از نوع 105C -
ویژگی‌های ظاهری
ویژگی‌های ظاهری
مکانیزم خنک‌کنندگی فن 120 میلی‌متری -
وزن محصول 1.74 کیلوگرم -
مشخصات کابل و اتصال‌های آن فلت -
دیگر ویژگی‌ها
دیگر ویژگی‌ها
دکمه‌ها یا کلیدهای کنترل
دکمه‌ها یا کلیدهای کنترل
پشتیبانی از کلید پاور دارد -
قابلیت‌ها
قابلیت‌ها
پشتیبانی از Fanless Mode ندارد -
حالت بهره‌وری انرژی (Eco) ندارد -
قابلیت نورپردازی RGB ندارد -
مواد بدنه SECC -
گواهینامه‌ها و استانداردها
گواهینامه‌ها و استانداردها
گواهینامه‌ها FCC, CE, CB, cTUVus, TUV, CCC, Wee -
استاندارد ATX 12V بله، نسخه 2.4 -
استانداردهای حفاظتی OCP, OVP, UVP, OPP, SCP, OTP, SIP, NLO -
ویژگی‌های کلی
ویژگی‌های کلی
سری پردازنده - Core i3
مدل - 4130T
نوع ریزمعماری - Haswell
نوع سوکت - LGA1150
نوع لیتوگرافی - 22 نانومتری
توانایی پردازش
توانایی پردازش
معماری پردازنده - 64 بیت
فرکانس پایه پردازنده - 2.90 گیگاهرتز
حافظه کش - 3 MB SmartCache
سرعت BUS - 5 گیگاترنسفر بر ثانیه
ویژگی‌های عمومی
ویژگی‌های عمومی
میزان توان مصرفی - 35 W
پردازشگر گرافیکی (GPU)
پردازشگر گرافیکی (GPU)
نوع واحد گرافیک داخلی - Intel HD Graphics 4400
فرکانس پردازنده گرافیکی - 1.15 گیگاهرتز
حداکثر ظرفیت حافظه گرافیکی - 2 MB
نوع API گرافیکی پشتیبانی‌شده - DirectX 11.1/12 - OpenGL 4.3
نوع خروجی تصویر - eDP - DP - HDMI - DVI - VGA
سایر امکانات یا قابلیت‌ها
سایر امکانات یا قابلیت‌ها
نوع حافظه قابل پشتیبانی - DDR3-1333/1600 - DDR3L-1333/1600 @ 1.5V