مقایسه ال جی 27 اینچ مدل 27MK400H با دل 23.8 اینچ مدل InfinityEdge U2417HJ
مقایسه ویژگی‌ها
ویژگی‌های ظاهری
ویژگی‌های ظاهری
اندازه بدون پایه 44 * 375.2 * 625.6 میلی‌متر 45.6 * 321.1 * 539.1 میلی‌متر
وزن خالص بدون پایه 4.2 کیلوگرم 3.56 کیلوگرم
قابلیت تنظیم ارتفاع پایه ندارد ندارد
قابلیت تنظیم چرخش عمودی (Tilt) دارد دارد
قابلیت تنظیم چرخش افقی (Swivel) ندارد دارد
قابلیت چرخش ۳۶۰ درجه (Pivot) ندارد -
صفحه‌نمایش
صفحه‌نمایش
فناوری پنل TN PLS
عمق بیت پنل (bit-depth) 8 بیت 8 (6 + FRC) بیت
رزولوشن (Resolution) تصویر پنل 1080 × 1920 1080 × 1920
اندازه و رزولوشن تصویر پنل FHD / 1080p FHD / 1080p
حداکثر نرخ نوسازی (Refresh Rate) 75 هرتز 76 هرتز
حداقل نرخ نوسازی (Refresh Rate) 56 هرتز 56 هرتز
حداقل زمان پاسخ‌گویی (Response Time) 2 میلی‌ثانیه 8 میلی‌ثانیه
نوع پوشش صفحه‌نمایش ضد بازتاب نور - مات ضد بازتاب نور - مات
قابلیت پخش سه‌بعدی ندارد ندارد
تولیدکننده پنل - Samsung
درصد پوشش فضای رنگ sRGB - 96 درصد
توانمندی‌ها
توانمندی‌ها
ویژگی‌های صوتی
ویژگی‌های صوتی
نوع بلندگو ندارد ندارد
پورت‌های ارتباطی
پورت‌های ارتباطی
تعداد پورت‌های D-Sub 1 درگاه D-Sub -
پشتیبانی از خروجی صدای دیجیتال ندارد ندارد
پشتیبانی از ورودی 3.5 میلی‌متری ندارد ندارد
پورت‌ها و امکانات
پورت‌ها و امکانات
پورت خروجی هدفون دارد دارد
سایر موارد یا جزئیات
سایر موارد یا جزئیات
مصرف برق در حالت استندبای 0.5 W 0.5 W
ماکزیمم توان مصرفی 27 W 74 W