ال جی 23.8 اینچ مدل 24MP58VQ
از ۳,۸۵۰,۰۰۰ تومان
VS
مقایسه شیائومی 23.8 اینچ مدل Mi Display با ال جی 23.8 اینچ مدل 24MP58VQ
مقایسه قیمت
در حال حاضر فروشگاهی ثبت نشده
VS
مقایسه ویژگی‌ها
ویژگی‌های ظاهری
ویژگی‌های ظاهری
وزن کلی با پایه 4.2 کیلوگرم 3.2 کیلوگرم
اندازه بدون پایه - 85.5 * 332.1 * 550.5 میلی‌متر
وزن خالص بدون پایه - 2.8 کیلوگرم
قابلیت تنظیم ارتفاع پایه - ندارد
قابلیت تنظیم چرخش عمودی (Tilt) - دارد
قابلیت تنظیم چرخش افقی (Swivel) - ندارد
صفحه‌نمایش
صفحه‌نمایش
فناوری پنل IPS IPS
سیستم نوردهی پس‌زمینه W-LED -
عمق بیت پنل (bit-depth) 8 بیت 8 بیت
رزولوشن (Resolution) تصویر پنل 1080 × 1920 1080 × 1920
اندازه و رزولوشن تصویر پنل FHD / 1080p FHD / 1080p
حداکثر نرخ نوسازی (Refresh Rate) 60 هرتز 75 هرتز
حداقل زمان پاسخ‌گویی (Response Time) 6 میلی‌ثانیه 5 میلی‌ثانیه
نوع پوشش صفحه‌نمایش ضد بازتاب نور - مات ضد بازتاب نور - مات
قابلیت پخش سه‌بعدی ندارد ندارد
حداقل نرخ نوسازی (Refresh Rate) - 56 هرتز
توانمندی‌ها
توانمندی‌ها
قابلیت‌های جانبی نور آبی کم برای محافظت از چشمان -
ویژگی‌های صوتی
ویژگی‌های صوتی
نوع بلندگو ندارد ندارد
سایر موارد یا جزئیات
سایر موارد یا جزئیات
ماکزیمم توان مصرفی 24 W 26 W
مصرف برق در حالت استندبای - 0.3 W